Berkano EXPO nagrodzone w Konkursie POS Stars

Udało się! Już po raz kolejny nasze projekty zostały docenione w prestiżowym Konkursie POS STARS 2017! Tym razem zaproponowane przez nas realizacje wygrały aż w dwóch kategoriach: Elektronika oraz Design Roku!

Zapraszamy do przeczytania naszej relacji z tego niezwykłego wydarzenia!

berkano konkurs POS STARS

Podczas tegorocznego FestiwalMarketingu.pl już po raz dziewiąty przyznano nagrody za najlepsze display’e reklamowe. Jury składające się z profesjonalistów i specjalistów z branży reklamowej wyróżniło kandydatów w aż 13 kategoriach. Dwie z naszych realizacji zdobyły szczególne uznanie – wyspa handlowa KENWOOD oraz wyspa SAECO.

rozdanie nagrod pos stars 4

W przypadku pierwszego z projektów, połączyliśmy oryginalną formę wyspy z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Podświetlane gabloty przeznaczone na przystawki i akcesoria, multimedialna pokaz funkcji robota Cooking Chef oraz kolorowe, podświetlane zdjęcia potraw przygotowanych za pomocą robotów zwracały uwagę klientów i pozwalały dokładnie zapoznać się z funkcjami prezentowanych urządzeń i sprzętów.

rozdanie nagrod pos stars 3

Wyspa SAECO to z kolei ukłon w stronę nowoczesnej elegancji nawiązującej do wnętrza stylowej kawiarni lub domowego zacisza. Połączenie elementów drewnopodobnych i betonowych z oświetleniem LED tworzącym liczne łuny świetlne sprawiało, że cała konstrukcja prezentowała się niezwykle interesująco. Naszym celem było stworzenie projektu wielozadaniowego, który będzie odpowiedni zarówno do prezentacji wysokiej jakości ekspresów, jak i degustacji kawy.

rozdanie nagrod pos stars 2

Rok 2017 był dla nas okresem wytężonej pracy, przygotowań i ogromnych emocji!

Jesteśmy dumni, że nasze starania zostały docenione! Przeżycia z tegorocznej edycji konkursu POS STARS pozostaną z nami jeszcze na długo, jednak my nie zwalniamy tempa i już przygotowujemy kolejne realizacje!

Serdecznie dziękujemy Organizatorom, naszym Klientom oraz Jury! Do zobaczenia za rok!

rozdanie nagrod pos stars 1

pos STARS - 2017

© 2016 Berkano Expo. All rights reserved.