Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dowiedz się więcej
akceptuję
więcej

O nas

1
2
7
0
0
4
2
0
%

O nas

1
2
7
0
0
4
2
0
%
Odpowiadamy za kształt i formę, ale to co projektujemy to emocje oraz wrażenia.
Tworząc ofertę zawsze wychodzimy od analizy tego kim są nasi klienci oraz odbiorcy ich produktów. Zależy nam na Twoim poczuciu bezpieczeństwa i pewności, że w pracy z nami nic nie jest przypadkowe.
Jesteśmy projektantami, inżynierami, analitykami, doradcami i przewodnikami nieustannie rozwijającymi swoje kompetencje.

Wspólnie tworzymy wizję przyszłości, w której już dziś odbiorcy mogą poznać Twoją markę.
nasze usługi
Nie znamy ograniczeń
Cenimy sobie elastyczność i duże możliwości realizacyjne. Dlatego nie posiadamy własnych hal oraz parku maszynowego i pracujemy z wieloma, rzetelnymi podwykonawcami. Gwarantuje to nam pełnię niezależności oraz terminowość.
Angażujemy się w każdy etap produkcji, dbając o jakość i dobry przepływ informacji. Chcemy reagować zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować. Staramy się pracować blisko Ciebie, ale przewidując kolejne wydarzenia i wychodząc kilka kroków na przód.
Człowiek w centrum
W Berkano Expo tworzymy i koordynujemy projekty, myśląc o produkcie, ale pamiętając o człowieku. O naszym kliencie oraz o odbiorcy marki. Możemy Cię zapewnić, że bez względu na specjalizację:
projektant, inżynier, analityk, doradca, przekładamy swoją ekspercką wiedzę na Twoje unikalne potrzeby. Uważamy, że tylko w pełni indywidualne podejście pomoże nam zrealizować wspólnie wyznaczone cele.
Krzysztof Maro
Art director / Designer
k.maro@berkano.pl
Jakub Mazurczyk
Designer
j.mazurczyk@berkano.pl
Dominik Raczek
Junior designer
d.raczek@berkano.pl
Justyna Podczasi
Executive design director / Designer
j.podczasi@berkano.pl
Monika Woźny-Kroch
Commercial director
m.wozny@berkano.pl
Mariusz Grzybowski
Key account manager
m.grzybowski@berkano.pl
Ewelina Sarzyńska
Junior key account manager
e.sarzynska@berkano.pl
Anna Witt
Project manager
a.witt@berkano.pl
Tomasz Szczepanik
Project manager
t.szczepanik@berkano.pl
Grzegorz Kosmala
Project manager
g.kosmala@berkano.pl
Paweł Żak
Project manager
p.zak@berkano.pl
Piotr Turkowski
Project manager
p.turkowski@berkano.pl
Piotr Stachura
Logistic director
p.stachura@berkano.pl
Jacek Kroch
CEO Berkano Expo / Logistics specialist
j.kroch@berkano.pl
Krzysztof Pietrzak
Assembly technician
k.pietrzak@berkano.pl
Khachik Shakhgeldyan
Assembly technician
hacik@berkano.pl
Michał Meller
Logistics specialist
m.meller@berkano.pl
Mateusz Woźniak
Logistics specialist
m.wozniak@berkano.pl
Marta Butryn
Finances & operations manager
m.butryn@berkano.pl
Joanna Klimek
Operations manager
j.klimek@berkano.pl
Jakość to dla nas synonim Twojego zaufania.
Jakość, tak jak i my nie zna drogi na skróty. Pracujemy, tak by efekt końcowy był czymś z czego będziemy dumni i realizował wszystkie Twoje cele. Dlatego wybieramy najlepsze materiały i współpracujemy z wykwalifikowanymi partnerami.
Fascynujesz się designem oraz doceniasz rodzinną atmosferę w pracy? Chętnie Cię poznamy!
sprawdź kogo szukamy
Zaufali nam
Philips, Kenwood, JMP, DeLonghi, Greenie, Nivea, Williams Leat Tag, Henkel, Katarek, USP, Marwit, Coca-Cola, Dove, Active-Lab, Snickers, Saeco, Kiwi, Barlinek, Johnson&Johnson, Cafissimo, Bols, Yamaha, Grant’s, Sony, Herz, Camel, Blum, Nestle, Dobrowolsncy, Pepsi, Kludi, Safety 1st, M&M’s, Kompania Piwowarska, Seboardin, Unilever, British American Tobacco, Golden Rose, Cin&Cin, Maska, Valvex, Grupa Żywiec, Dentist, Granit, Whiskas, Dermeedic, Krakus, Royal Canin, Saturn, MSA, Dictator, Podravka, Dr Irena Eris, Gellwe, Remy Martin, Eveline, Media Expert, JTI, OClock, Handkook, Tchibo, Perfetti, Bioderma, VOX, Inter Marche, Banbino, Takt, Revlon, St. Majewski
To do czego dążymy
opowiada o tym, kim jesteśmy.
Chcemy sięgać po doskonałość. Nie interesują nas pół środki. Nasza determinacja i talent zostały docenione nie tylko przez naszych klientów.

Mamy na swoim koncie liczne prestiżowe nagrody. Są one dla nas kolejnym potwierdzeniem naszych kompetencji. Od kilku lat jesteśmy laureatami nagrody POS Stars w różnych kategoriach. Zwyciężyliśmy także jedną z edycji prestiżowego konkursu POPAI Awards Poland.
Zapraszamy Cię do współpracy.
Razem możemy stworzyć projekt, który nie tylko wesprze Twoją sprzedaż, ale również ma szansę zdobyć branżowe uznanie.
napisz do nas